
- Готово до відправки
- Код: sud350gcomp
Автомагнітола SUD-350 SHUTTLE та акустика
3 600 ₴/комплект
+380 (99) 557-10-19
Vodafone
- +380 (96) 966-39-94Київстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SUD-350 SHUTTLE
Автомагнітола SUD-350 SHUTTLE Multicolor USB/SD ресивер
Автомагнітола Shuttle SUD-350 — чудове рішення для тих, хто шукає надійну та недорогу магнітолу в автомобіль
Модель підтримує відтворення музики з USB-накопичувачів і SD-карт, має AUX-вхід для підключення телефону та забезпечує якісний звук завдяки потужності 4×50 Вт.
Автомобільний 1DIN MP3 програвач з FM радіоприймачем, 4х канальним підсилювачем потужності та незнімною передньою панеллю
Multicolor
Повне керування пристроєм зі смартфона (Додаток SmartBT iPlu для Android та IOS )
| Тип пристрою: | MP3 ресивер (бездисковий) |
| Типорозмір: | 1DIN |
| Тип екрану: | LCD |
| Максимальна потужність: | 4 х 50Вт |
| Кількість підключаємих динаміків: | 4 (квадро режим) |
| Передня панель: | Незнімна |
| Тип кнопок керування: | Механічні, гучність - енкодер, що обертається |
| Bluetooth: | Є |
| USB: | Фронтальний |
| USB порт для зарядки телефону: | Немає |
| Слот для карти пам'яті: | SD |
| Пульт ДК: | Немає |
| Аудіовхід: | MiniJack 3.5мм |
| Лінійні виходи: | Стерео вихід, RCA |
| Лінійний вихід на сабвуфер: | Немає |
| Колір підсвічування кнопок (екрану): | Підсвічування екрану і кнопок багатокольорова |
| ISO конектор: | Є |
| Робоча напруга: | 12В |
Акустична система серії SHUTTLE SKYLOR Classic CLS-1024
Характеристики
| Тип: | Коаксиальна, 4-х смугова |
| Розмір: | Диаметр 100 мм (4 дюйми) |
| Потужність: | 80 Вт |
| Чутливість: | 88 дБ/Вт/м |
| Діапазон відтворюваних частот: | 100 - 20 000 Гц |
| Матеріал дифузора: | НЧ - поліпропілен інжекційного лиття, ВЧ - майлар |
| Діаметр звукової котушки: | 20 мм |
| Тип кошика: | Штампована |
| Опір: | 4 Ом |
| Посадочна глибина: | 43 мм |
| Комплектація: | 2 динаміка, сітки, дроти, кріплення |
Акустична система серії SHUTTLE SKYLOR Classic CLS-6925 (овали)
Характеристики| Тип: | Коаксиальна, 5-ти смугова |
| Розмір: | Овал 150 мм х 230 мм (6 х 9 дюйми) |
| Потужність: | 150 Вт |
| Чутливість: | 90 дБ/Вт/м |
| Діапазон відтворюваних частот: | 45 - 20 000 Гц |
| Матеріал дифузора: | НЧ - поліпропілен інжекційного лиття, ВЧ - майлар |
| Діаметр звукової котушки: | 25 мм |
| Тип кошика: | Штампована |
| Опір: | 4 Ом |
| Посадочна глибина: | 75 мм |
| Комплектація: | 2 динаміка, сітки, дроти, кріплення |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Країна виробник | Китай |
| Передня панель | Знімна |
| Підтримувані формати | WMA, MPEG4, WAV, MP3 |
| Сумісність з моделлю | Shuttle |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оснащення | USB-порт, роз'єм стандарту ISO |
| Дисплей | монохромний |
- Ціна: 3 600 ₴/комплект










